امروز : 01 بهمن 1396

 

علي رستميان‎ ‎نماينده مردم سلسله و دلفان،در گفتگو با خبرنگار پارلمانی کاسیت خبر به‌عنوان يکي از نمايندگان استان لرستان درخصوص ديدگاهش راجع به استاندار ‏جديد و مطالبات از ايشان گفت: با آرزوي توفيق خدمت استاندار دو، سه تا مطالبه و دو، سه تا توقع از استاندار محترم ‏داريم.

 

 

اختصاصی/ پایگاه تحلیلی «کاسیت خبر» kassitkhabar.ir:

اولين توقع و مطالبه ما اين است که عدالت در برنامه‌ريزي و در بحث تخصيص بودجه به شهرستان‌هاي استان را اجرا ‏کنند. متاسفانه در سيستم بودجه‌ريزي ما رايزني، چانه‌زني و رانت، حرف اول را تا حالا زده است و در اين زمينه شهرستان ‏ما کم‌ترين اعتبار را در اکثر سرفصل‌ها در استان لرستان به خودش اختصاص داده است.

من از استاندار محترم اولين ‏درخواستم اين است که به اين تبعيض‌ها پايان دهد و با عدالت، انصاف و با رعايت محروميت‌هاي شهرستان ها، ‏اولويت‌بندي‌هاي بودجه خودش را تخصيص دهد.

اين يک بحث. بحث دوم ما اين است که ايشان با برنامه، يک برنامه ‏چهارساله براي خودشان تدوين کنند و آن برنامه را ارايه دهند؛ هم به اصحاب رسانه، هم به نمايندگان و هم به مردم و در ‏پايان برنامه چهارساله‌اش يا هر وقتي که استاندار بود، به مردم گزارش دهند چقدر به برنامه‌اش پايبند بوده و چقدر برنامه‌اش ‏را اجرا کرده است.

بحث سوم ما بحث وحدت و انسجام است و تعامل با نماينده‌ها، مسوولان و تمام اعضاي دولت که در ‏حجم کوچک‌تري در استان قرار دارند که ما بتوانيم فرصت‌ها را تبديل به چالش و فرصت‌سوزي نکنيم و بتوانيم با تعامل و ‏هم‌افزايي که نماينده‌ها با استاندار و مديران استاندار دارند، ان‌شاءالله شاهد توسعه و رشد استان لرستان باشيم.‏

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پیش بینی وضعیت هوا

صاف

5°درجه

تهران

صاف
رطوبت: ۴۲%
باد: شمال شرق و ۱۱.۲۷ کیلومتر در ساعت
دوشنبه ۱°درجه / ۱۳°درجه تا قسمتی ابری
سه شنبه ۳°درجه / ۱۵°درجه تا قسمتی ابری
چهارشنبه ۳°درجه / ۱۵°درجه اکثرا آفتابی
پنج شنبه ۱°درجه / ۱۵°درجه آفتابی

بالا