امروز : 01 بهمن 1396


همایش جوان با همت سازمان جوانان و دانشجویان حزب اعتدال و توسعه به ریاست ایمان بیرانوند همزمان با سراسر کشور روز پنج شنبه ۲۳ آذر ماه در سالن اجتماعات مخابرات لرستان واقع در میدان تیرخرم آباد برگزار گردید .

پایگاه تحلیلی «کاسیت خبر» kassitkhabar.ir:

به گزارش کاسیت خبر؛ در این همایش باشکوه ، حمید رشیدی دبیر حزب اعتدال و توسعه لرستان با اشاره به اینکه تصاویر این همایش همزمان در سایر استان‌های کشور پخش خواهد شد و به صورت ویدئو کنفرانس سخنرانی دکتر نوبخت و دکتر واعظی را شاهد خواهیم بود ، اظهار داشت : جناب دکتر روحانی برنامه‌هایی سنجیده در حوزه مدیریتی و اشتغال برای جوانان و بانوان در نظر  گرفته که به آرامی در حال انجام است .

وی به فضای سیاسی حاکم بر جامعه امروزی گریزی زد و گفت : امروزه فضای کشور به سمتی رفته که شاهد تخریب هایی علیه دولت تدبیر و امید هستیم.

دبیر حزب اعتدال و توسعه لرستان ، سخن پرمعنای دکتر شریعتی را به میان کشاند و خاطر نشان ساخت :  به گفته دکتر شریعتی اگر می خواهید کسی را قضاوت کنید با کفش هایش راه بروید، پس شرایط و مشکلات دولت روحانی را در نظر بگیرید که چه فشارهایی روی آن است ، وضعیت اقتصادی دولت و  خزانه ای که تحویل گرفته  را مد نظر قرار دهید در این بین وضعیت درآمدی کشور و فشارهای خارج از کشور را فراموش نکنید خیلی از داخلیون هم هماهنگ با کشورهای خارجی هستند و متاسفانه مشکلاتی را برای دولت به وجود آورده‌اند.

وی حمایت حزب اعتدال را از دولت تدبیر و امید اینگونه بیان کرد : در وهله اول به عنوان اصلاح طلب  و در وهله دوم به عنوان اعتدالیون از دولت دکتر روحانی حمایت می کنیم .

 حمید رشیدی در بخش دیگری از سخنان خود نکته قابل تاملی را بیان نمود :  دولتی که به دکتر روحانی تحویل دادند یک دولت ۸ سال شخم  زده ای بود و ما نباید انتظار داشته باشیم که در طی ۴ یا ۶ سال تمام این برنامه ها به سامان برسد .

 وی با بیان اینکه قیمت اجناس در کشور شاهد آرامشی نسبی است باز هم از دولت تدبیر ، اعلام حمایت کرد :  مشکلات دولت دکتر روحانی را درک می‌کنیم  و از برنامه هایش اعلام حمایت می‌کنیم انشالله با حمایت ما دولت بتواند این مسیر سخت را پشت سر بگذارد و آینده روشنی برای کشورمان رقم بخورد .


بر پایه این خبر ، دکتر حبیب الله خجسته پور معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان پشت تریبون قرار گرفت و سخنان خود را اینگونه آغاز کرد:   هر کشوری  بخواهد به سمت توسعه پیش برود لازم است که توسعه را در جنبه های مختلف سیاسی ، اقتصادی،  فرهنگی و اجتماعی مد نظر قرار دهد .

وی توسعه سیاسی را مهمترین و اساسی‌ترین جنبه توسعه برشمرد و گفت : توسعه سیاسی با دو واژه حق و تکلیف سر و کار دارد ، حقی که حکومت ها بر گردن مردم دارند و حقی که مردم بر گردن حکومت ها دارند و تکلیف دولت در قبال مردم و بالعکس از همین حق برمی خیزد .

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان  مهمترین ابزار برای رسیدن به توسعه سیاسی را حرکت از جامعه بدوی به سمت جامعه مدنی دانست و ادامه داد  : یکی از ابزارهای حاکم شدن جامعه مدنی در هر مملکتی استفاده از تشکل‌های حزبی مختلف است.

حبیب الله خجسته پور ، پرهزینه ترین تشکل ها را تشکل های سیاسی خواند و  تشریح کرد : شکل یافتن افراد در کنار هم همواره امری مقدس در جهت توسعه و پیشرفت کشور بوده.

وی به مهمترین کارکرد حزب اشاره کرد : مهمترین کار حزب تربیت کادر و  نیروی انسانی جهت اداره کشور است .

این مسئول سیاسی و امنیتی استانداری لرستان افزود : امروز موضوعات سیاسی باید در دسترس همگان قرار گیرد ، امروزه سیاست یک علم است این سخن نغز در بخش دیگری از سخنان حبیب الله خجسته پور به میان آمد.

وی به ویژگی مهم علم  گریز زد و اظهار داشت : یکی از ویژگی‌های علم ، آموزش دادن آن است  و یکی از راه های کسب علم سیاست حضور در احزاب سیاسی است .
معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان حزب اعتدال و توسعه استان را اینگونه معرفی کرد : خوشبختانه این حزب از  زمان تاسیس تاکنون به صورت آرام و مستمر بحث آموزش سیاسی ارکان و اعضای خود را در دستور کار قرار داده  و روش اعتدال را برگزید و به عنوان حزبی که نزدیک ترین ارتباط  را با دولت یازدهم داشته در این زمینه تلاش می کند .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پیش بینی وضعیت هوا

صاف

5°درجه

تهران

صاف
رطوبت: ۴۲%
باد: شمال شرق و ۱۱.۲۷ کیلومتر در ساعت
دوشنبه ۱°درجه / ۱۳°درجه تا قسمتی ابری
سه شنبه ۳°درجه / ۱۵°درجه تا قسمتی ابری
چهارشنبه ۳°درجه / ۱۵°درجه اکثرا آفتابی
پنج شنبه ۱°درجه / ۱۵°درجه آفتابی

بالا