امروز : 01 اسفند 1396

 

 عضو شورای اسلامی تهران، ری و تجریش گفت: پایندی به قانون و آیین نامه هاي مربوطه از جمله موضوعات مهمی است که باید در مدیریت شهری به آن توجه شود.
 

 

 

اختصاصی/ پایگاه تحلیلی «کاسیت خبر»kassitkhabar.ir

به گزارش کاسیت خبر، احمد مسجد جامعي  در گفت و گو با «کاسیت» بیان کرد: بی نظمی و رعایت نکردن قانون، از جمله موضوعات مهمی است  که  آسیب جدی به شهر و شهروندان وارد می کند.

وی ادامه داد: هیچ چیزی به اندازه بی نظمی به شهر  آسیب نمی زند. از این رو احترام به قانون و شفاف كردن قواعد در مسائل مختلف می بایست در رأس اولویت های برنامه های تهران قرار بگیرد.

عضو کمیسیون فرهنگی – اجتماعی شورای شهر تهران افزود: با پرداختن به منشأ بسیاری از مشکلات و موشکافی کردن آن ها، متوجه می شویم که به لحاظ قانونی و  آئین نامه هایی که ذیل آن بوده دقت لازم صورت نگرفته است .

مسجد جامعی تصریح کرد: با اجرای صحیح قانون اگر نقص  و مشکلی در هم در آن وجود داشته باشد  اشکالات شناسایی شده و  برطرف می شود.

به گفته عضو شورای اسلامی تهران، ری و تجریش، رعایت قانون برای همه شهروندان مساوی است.

وی در خصوص تذکرات زیاد پیرامون چهارمین جلسه شورای پنجم شهر که بر خلاف قانون شورا است، متذکر شد: امروز در جلسه شورا  تذکرات بسیار زیاد بود و جز چند مصوبه، روند جلسه به نتیجه تقریباً  مناسبی نرسید. /


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پیش بینی وضعیت هوا

آفتابی

6°درجه

تهران

آفتابی
رطوبت: ۵۷%
باد: غرب، جنوب غرب و ۱۱.۲۷ کیلومتر در ساعت
چهارشنبه ۲°درجه / ۱۴°درجه اکثرا ابری
پنج شنبه ۶°درجه / ۱۵°درجه اکثرا ابری
جمعه ۵°درجه / ۱۲°درجه رگبار
شنبه ۲°درجه / ۱۳°درجه آفتابی

بالا