امروز : 01 اسفند 1396

 

هر روز روح شهرم ، نجابت و صبوری مردمش به گونه ای شلاق می خورد؛ بنرهایی در میادین شهر زده شده و حکایت از افزایش کرایه تاکسی می کند؛ دیگر کسی نمی دانست زدن این بنر و تصویب این قانون یعنی افزایش درد یتیمی برای خانواده های بی سرپرست.

 

پایگاه تحلیلی «کاسیت خبر»kassitkhabar.ir

مریم نظری

یعنی اندوه برای مادر پیری که خودش بی پناه مانده در هجوم مشکلات زندگی .افزایش کرایه تاکسی یعنی رنج برای مردمان شهری که فاقد کارخانه و شهرک صنعتی است.

با افزایش کرایه تاکسی زن مطلقه ای که با دو فرزند خردسال از ترس آبرویش کِز کرده در گوشه ی شهر چه کند؟

افزایش کرایه تاکسی یعنی شلاق زدن به روح و روان مردمان نجیبی که با سیلی صورت سرخ می کنند.یعنی افزودن باری بر بارهای به دوش پدر کهنسالی که چند سر عائله دارد و کارگر دور میدان شقایق و آزادی است .
یعنی خم شدن کمر کارگران زحمت کش  شهرداری که ماه ها می شود دستمزدی دریافت نکردند.یعنی درد درو کردن کشاورزی صبور است که با یارانه امرار معاش می کند .
افزایش کرایه تاکسی یعنی جوان خانواده پولش را در جیب پدر پیرش بگذارد تا او با تاکسی برود و خودش بیشتر مسیرها را پیاده و برای اولین بار به پدرش دروغ بگوید که کرایه دارم تو نگران نباش .
و اینها سر تیتر رنج های شهری بود که بدون منبع درآمد مانده اند و کرایه ها افزایش یافته .البته من از جوانان و رانندگان زحمت کش عذرخواهی میکنم ولی عزیزان همه ی ما از جنس خانواده هایی هستیم که در بالا ذکر شد و شما هم راضی نیستید پولی با درد و رنج زن بیوه و یا پدری پیر به دستان پاکتان برسد .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پیش بینی وضعیت هوا

آفتابی

6°درجه

تهران

آفتابی
رطوبت: ۵۷%
باد: غرب، جنوب غرب و ۱۱.۲۷ کیلومتر در ساعت
چهارشنبه ۲°درجه / ۱۴°درجه اکثرا ابری
پنج شنبه ۶°درجه / ۱۵°درجه اکثرا ابری
جمعه ۵°درجه / ۱۲°درجه رگبار
شنبه ۲°درجه / ۱۳°درجه آفتابی

بالا