امروز : 03 اسفند 1395

 
عصر اعتبار- کمیسیون کارشناسان حقوقی و اعتباری سیستم بانکی استان خراسان جنوبی در ساختمان مدیریت شعب بانک ایران زمین برگزار شد.

پایگاه تحلیلی "کاسیت خبر"kassitkhabar.ir

به گزارش کاسیت خبر، این کمیسیون بصورت ماهیانه در یکی از بانک های استان تشکیل می شود در بهمن ماه به میزبانی مدیریت شعب استان خراسان جنوبی بانک ایران زمین با شرکت بیش از 40 نفر از کارشناسان حقوقی و اعتباری استان برگزارشد.
یزدانی مدیریت استان ضمن عرض خیر مقدم به شرکت کنندگان بیان کرد: این کمیسیون که با حضور کارشناسان واحدهای حقوقی و اعتباری سیستم بانکی استان تشکیل شده می تواند در جهت شناسایی مشکلات کمک بزرگی به مدیران بانکها نماید، تا با انتقال تجربیات از بروز اختلاف سلیقه ها و اعمال روشهای متفاوت در انجام خدمات دهی به مشتریان که خود بعضأ باعث سوء استفاده مشتریان و بلاخص بدهکاران گردد، جلوگیری و در وصول مطالبات بانک تسریع شود.
در ادامه این جلسه هر یک از شرکت کنندگان نقطه نظرات خود را بیان نموده و روش های خاص بدهکاران که باعث عدم وصول مطالبات یا به تعویق افتادن عملیات قانونی و اجرایی می شود را بیان کردند در پایان راهکارهای لازم به منظور پیشگیری از اینگونه موارد در سایر بانکها بررسی شد./عصر اعتبار


فروش نوروزي محصولات گروه صنعتي ايران خودرو براي پاسخگويي به مشتريان و تامين نياز بازار در روش هاي متنوع ازاول اسفندماه آغاز شد.

    

پایگاه تحلیلی "کاسیت خبر"kassitkhabar.ir

به گزارش کاسیت خبر، در فروش نوروزي ايران خودرو محصولات اين شركت به روش هاي متنوعي به فروش مي رسد تا گروه هاي مختلف درآمدي قادر به انتخاب و نام نويسي خودروهاي مورد علاقه شان باشند.

فروش قطعي ويژه نوروز

در اين روش فروش خانواده پژو 405، پژو 206، سمند، رانا، تندر و دنا به مشتريان عرضه مي شود. موعد تحويل خودروها 60 و 75 روز پيش بيني و سود مشاركت مقطوع نيز تعيين شده است. نصب آپشن دزدگير كارخانه اي براي محصولات 206 و رانا نيز به انتخاب و خواست مشتري انجام مي شود.

پيش فروش عمومي

طرح مشاركت در توليد از روش هاي فروش ايران خودرو براي استفاده از سرمايه مشتريان براي توليد با اختصاص سودهاي مناسب براي آن است. متقاضيان مي تواند محصولات قابل عرضه ايران خودرو را با موعد تحويل تير تا اسفند96 و با سود مشاركت 24 تا 26 درصد انتخاب و نام نويسي كنند. سود انصراف نيز 22 تا 25 درصد تعيين شده است.

پيش فروش عادي

در روش پيش فروش عادي اسفندماه محصولات آريسان، پژو 207، پژو 206، پژو 405، پارس،‌سمند، دنا، تندر 90،‌رانا و سوزوكي به صورت پرداخت يك و دو وديعه اي با اختصاص هديه فروش تعهدي عرضه شده است. سود مشاركت در اين طرح فروش از 21 تا 25 درصد متغير بوده و سود انصراف نيز 19 و 21 درصد تعيين شده است. موعد تحويل خودروها در اين فروش شهريور تا آذر 96 درنظر گرفته شده است.

همچنين در پيش فروش عادي امكان نام نويسي براساس گروه محصولات نيز با موعد تحويل شهريور و مهر 96 فراهم شده است. در اين فروش گروه محصولات پارس، 405، هايما و دنا با سود مشاركت 21 و 23 درصد و سود انصراف 20 و 21 درصد به مشتريان پيشنهاد شده است.

پيش فروش پلكاني

پيش فروش پلكاني چهار مرحله اي، ديگر روش فروش اسفندماه محصولات ايران خودرو است. نرخ سود مشاركت در اين طرح كاملا رقابتي و بين 22 تا 25 درصد تعيين شده است. اين طرح دست كم نرخ انصراف 20 درصد را تضمين مي كند. محصولات عرضه شده براي تحويل در مهرماه و دي ماه96 شامل خانواده پژو 206 هاچ بك و صندوقدار، خانواده پژو 405، خانواده سمند و پژو پارس و خانواده رانا و دنا است. هديه فروش تعهدي از ديگر مزاياي طرح پيش فروش پلكاني است.

شرايط ويژه فروش وانت آريسان

خودرو كار وانت آريسان از ديگر محصولات ايران خودرو است كه به صورت فروش اعتباري منعطف با موعد تحويل 10 روزه عرضه شده است. در اين شيوه فروش، مشتري مي تواند پس از پرداخت وجه اوليه، مابه التفاوت قيمت خودرو را به انتخاب خود در بازه زماني 12 تا 36 ماه و با نرخ سود 14 تا 18 درصد پرداخت كند.

متقاضيان مي توانند براي بهره مندي از شرايط يادشده به نمايندگي هاي مجاز گروه صنعتي ايران خودرو در سراسر كشور مراجعه و نسبت به نام نويسي خودرو اقدام كنند./ایکوپرس


خبرهای بانکی-جلسه کمیسیون مدیران شبکه بانکی استان خراسان جنوبی به میزبانی بانک ایران زمین با حضور مدیران بانک های استان و مدیر کل دادگستری استان در محل سالن کنفرانس مدیریت شعب این استان تشکیل شد.

پایگاه تحلیلی "کاسیت خبر"kassitkhabar.ir


به گزارش کاسیت خبر، در ابتدای جلسه یزدانی مدیراستان، از سیفی مدیر کل دادگستری استان و همکاران آنها که تاکنون با حمایتهای همه جانبه خود از مدیران شبکه بانکی، مبالغ زیادی از مطالبات معوق را از طریق اقدامات قضایی وصول کرده اند، تقدیر و تشکر کرد.
یزدانی در ادامه جلسه افزود: با توجه به نقش حساسی که سیستم بانکی در اجرای فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر عملی کردن اقتصاد مقاومتی دارند خواستار تعیین شعبه ویژه قضایی جهت بررسی پرونده های واصله از بانک ها و تسریع در تعیین تکلیف آن ها شد تا بخشی از منابع بانک ها که به علت معوقات راکد شده از این طریق امکان بازگشت و پرداخت تسهیلات جهت تاٌمین سرمایه در گردش واحد های تولیدی در استان را فراهم شود.
مدیریت دادگستری با تشکیل شعبه قضایی موافقت کرده و مقرر شد بزودی شعبه ویژه ای در دادگاه شهرستان صرفاً جهت بررسی پرونده های بدهکاران بانک ها تشکیل شود.
در پایان این جلسه مدیر کل دادگستری نکات مورد مهم جهت جلو گیری از ایجاد مطالبات معوق و یا تسریع در نتیجه اقدامات قضایی را تشریح و به پاسخ های مطرح شده از طرف مدیران بانکها پاسخ های لازم ارائه کردند./پایگاه خبرهای بانکی

 

قیمت سکه تمام بهار آزادی یک میلیون و ۱۶۸ هزار تومان است.

پایگاه تحلیلی "کاسیت خبر"kassitkhabar.ir

به گزارش کاسیت خبر، بازار سکه در سومین روز هفته با نوسانات اندکی رو به رو شدTقیمت سکه تمام بهار آزادی مشابه روز گذشته با قیمت یک میلیون و ۱۶۸ هزار تومان در بازار به فروش رسید. قیمت نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶۴۱ هزار تومان و ۳۴۵ هزار تومان است.

این در حالی است که بازار ارز با روند کاهشی رو به رو شدTدلار آمریکا با کاهش ۳ تومان نسبت به روز گذشته با قیمت ۳ هزار و ۷۹۰ تومان در بازار عرضه شد.

قیمت یورو اروپا ۴ هزار و ۱۱۰ تومان، پوند انگلیس ۴ هزار و ۸۱۱ تومان و لیر ترکیه هزار و ۷۴ تومان است/خبرآنلاین

 

بر اساس آخرین ارزیابی وضعیت رضایت‌مندی مشتریان از فرایند خدمات پس از فروش خودروهای سواری در سه ماهه سوم سال ۹۵، شرکت ایساکو رشد تصاعدی و چشمگیری در کیفیت ارائه خدمات داشته است.


پایگاه تحلیلی "کاسیت خبر"kassitkhabar.ir

به گزارش کاسیت خبر،در جدیدترین رده‌بندی وضعیت رضایتمندی مشتریان از خدمات شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پس از فروش خودروهای سواری، شرکت ایساکو با کسب امتیار ۷۲۱ و رشد ۲۲ امتیازی نسبت به مدت مشابه و رشد ۱۰ امتیازی نسبت به سه ماهه دوم سال جاری رشد بسیار مناسبی را تجربه کرده است.

این در حالی‌ست که شرکت ایساکو با این رشد نه تنها در بین خودروسازان داخلی مقام اول خود را حفظ کرده، بلکه در بین تمامی ارائه دهندگان خدمات پس از فروش خودرو کشور نیز با یک پله صعود از مقام ششم به مقام پنجم ارتقاء یافته است.

این ارزیابی با نظرسنجی از ۱۳۲۸۵۰ مشتری در خصوص هزينه پرداختي براي خدمات انجام شده، رفع كامل ايرادات ثبت شده، سهولت دسترسي به نمايندگي‌هاي شركت و رفتار و برخورد پرسنل تعميرگاه، توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران انجام شده است.

کسب این امتیاز از آن جهت ارزشمند است که از سال ۹۴ استانداردهای ارزیابی وزارت صنعت، معدن و تجارت بسیار سخت‌گیرانه‌تر از گذشته شده و کسب هر صدم امتیاز در این مدل ارزیابی، نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و تلاش شبانه‌روزی دست‌اندرکاران حوزه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو است.

گفتنی است، افزایش رضایت مشتریان به عنوان اولین و مهم‌ترین هدف شرکت ایساکو، همواره سرلوحه تمام فعالیت‌های این شرکت قرار دارد./روابط عمومی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو


پيش فروش نوروزي خودرو «اچ30كراس» ايران خودرو با گيربكس اتوماتيك از روز سه شنبه، سوم اسفندماه آغاز خواهد شد.

    

پایگاه تحلیلی "کاسیت خبر"kassitkhabar.ir


به گزارش کاسیت خبر، معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با اعلام اين خبر، اظهار كرد: با توجه به استقبال گسترده مشتریان از این خودرو در ثبت نام های پیشین و به دلیل پاسخگوئی به اعتماد مشتریان، شرایط پیش فروش نوروزی این محصول را با موعد تحویل های شهریور، مهر و آبان96 اجرا می کنیم.

مصطفی خان کرمی ضمن ابراز خرسندی از حسن اعتماد مشتریان به شرکت و محصولات ایران خودرو افزود: پیش پرداخت اولیه این خودرو 22 میلیون تومان خواهد بود و سود مشارکتی معادل 18 درصد سالیانه به مشتریان تعلق می گیرد.

وي با بيان اينكه در این نوع فروش مبلغ مابه التفاوت پس از صدور دعوتنامه تعيين مي گردد، افزود: ثبت نام در اين طرح صرفا اینترنتی بوده و مشتریان می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی شرکت ایران خودرو به نشانی ikco.iranecar.com نسبت به ثبت نام اقدام كنند./ایکو پرس


در هفتمين گردهمايي روساي موفق شعب بانك‌هاي كشور كه با شعار «كنترل‌هاي داخلي-بهبود عملكرد» شعب برگزار شد، سه تن از روساي شعب موفق بانك ايران زمين توسط موسسه عالي آموزش بانكداري ايران تجليل شدند.

پایگاه تحلیلی "کاسیت خبر"kassitkhabar.ir


به گزارش کاسیت خبر، هفتمين گردهمايي روساي موفق شعب بانك‌هاي كشور با شعار "كنترل‌هاي داخلي - بهبود عملكرد"، با حضور جمعي از مديران ارشد بانك مركزي و شبكه بانكي در موسسه عالي آموزش بانكداري ايران با هدف تقويت مهارت هاي علمي و حرفه اي علوم بانكداري، انتقال تجربيات موفقيت آميز و نيز تجليل از زحمات و تلاش هاي رؤساي شبكه بانكي، برگزار شد.
در اين مراسم كه با حضور عليرضا پويان شاد معاون عمليات بانكي، امير بهرامي نيا مدير شعب ، ملكي معاون امور شعب استانهاي بانك ايران زمين و جمعي از مديران ساير بانك‌ها و صاحب‌نظران حوزه بانكي كشور همراه بود، ‏پنج تن از روساي شعب برتر بانك ايران زمين، (علي گلشنيان از استان تهران، اكبر مهركيا از استانهاي غرب كشور، شراره زابلي از استان گيلان، پژمان اكبرزاده از استان البرز، و ياسر عوض پور كشكولي از استان فارس ) مورد تقدير قرار گرفتند.
اين همايش همه ساله از سوي موسسه علوم بانكي ايران برگزار و روساي موفق شعب از كليه بانك‌ها از سراسر كشور معرفي و مورد تقدير قرار مي‌گيرند./روابط عمومی بانک ایران زمین

 

مدیرعامل بیمه ایران گفت تاکنون 72 پرونده از واحدهای خسارت دیده تحت پوشش بیمه ایران با تعهد پرداخت خسارت 8 میلیارد و 500 میلیون تومان مختومه شده است.

پایگاه تحلیلی "کاسیت خبر"kassitkhabar.ir


به گزارش کاسیت خبر، آقای پورکیانی در نشست خبری صبح امروز (18 بهمن 95) اعلام کرد: در حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو از مجموع حدود 600 واحد،160 واحد تحت پوشش بیمه ایران بوده اند که از جمع آنها اموال 125 واحد به طور مستقیم بیمه آتش سوزی و 35 واحد که وام بانکی داشتند، از طریق بانک، بیمه آتش سوزی دریافت کرده بودند که اکثر آنها خسارت های خود را دریافت کرده اند.
   مدیرعامل بیمه ایران، مجموعه حق بیمه دریافتی بیمه گزاران زیاندیده در ساختمان پلاسکو را معادل 60 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: در برابر آن حق بیمه پرداختی اندک ، تعهدات پرداخت خسارت بیمه ایران به زیاندیدگان به طور میانگین 555 برابر حق بیمه دریافتی و درمجموع بالغ بر 33 میلیارد و 500 میلیون تومان است.البته ما امیدوار بودیم که تمامی واحدهای مستقر در ساختمان پلاسکو بیمه بودند و ما خسارت تمامی آنها را پرداخت می کردیم.
    آقای پورکیانی افزود: فقط یکی از موارد خسارت دیده در ساختمان پلاسکو معادل 3 میلیارد و 500 میلیون تومان بیمه نامه جبران خسارت آتش سوزی دارد که طبق مقرارت به دلیل بالا بودن خسارت، پس از بررسی در هیات مدیره پرداخت خواهد شد.
   در حادثه آتش سوزی پلاسکو تنها مشکل باقیمانده مربوط به تعدادی از واحدهای صنفی مستقر در ساختمان 5 طبقه ضلع شمالی پلاسکو است که به دلیل سالم ماندن آن ساختمان خسارت های احتمالی نیاز به ارزیابی کارشناسی دارد .
   رییس هیات مدیره بیمه ایران در ادامه با بیان اینکه برای افزایش توانگری مالی بیمه ایران باتوجه به اینکه این شرکت دولتی است افزایش سرمایه دشوارتر است ،گفت : افزایش سرمایه بیمه ایران از 3400 میلیارد تومان به 10 هزار میلیارد تومان مهمترین اقدام بیمه ایران برای افزایش توانگری مالی است که رایزنی های اولیه برای تحقق آن آغاز شده و امیدواریم تا پایان سال جاری به نتیجه برسد. البته پیش بینی شده این افزایش  سرمایه از محل منابع نقدی، منابع مالی حاصل از فروش شرکت های تحت پوشش شرکت و سایر دارایی های دولتی تامین شود .
     وی افزود : برای افزایش توانگری مالی بیمه ایران 6 سناریو پیش بینی شده که هم اکنون در هیات مدیره شرکت در حال بررسی و ارزیابی است و در صورت تصویب به اجرا گذاشته می شود.
    آقای پورکیانی در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر به دلایل قانونی تاسیس بانک از سوی بیمه ایران امکان ندارد، افزود : تصمیم گرفته شد به تدریج بخشی ازسهام یکی از بانک های خصوصی که شرایط خوبی دارد از سوی بیمه ایران خریداری شود تا به استانداردهای جهانی در فعالیتهای بیمه ای نزدیک تر شویم.
       وی در بخشی دیگر از این نشست در پاسخ به سوال یکی دیگر از خبرنگاران خاطرنشان کرد: هیچ یک از شرکت های بیمه بیمارستان ندارند تا نرخ واقعی درمان را احصا کنند و ابزار تنظیم بازار را در این میان ندارند که باید این کار ساماندهی شود ./روابط عمومی بیمه ایران


 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این که شهرداری‌ها بدون کمک بانک شهر نمی توانستند به توسعه زیرساخت‌های خود بپردازند، گفت: با تسهیلاتی که بانک شهر ارایه کرده است، بسیاری از پروژه‌ها از حالت راکد خارج شده و در حال تکمیل است.

پایگاه تحلیلی "کاسیت خبر"kassitkhabar.ir


به گزارش کاسیت خبر، رحیم زارع ، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب گفت: خدمات بانک شهر، امروز به نحوی است که کاستی‌های دولت را نیز متقبل شده و در شهرهای مختلف به عنوان حامی مدیران شهری درحال خدمت رسانی است.
وی افزود: هم اکنون با تسهیلاتی که بانک شهر ارایه کرده است، بسیاری از پروژه‌ها از حالت راکد خارج شده و در حال تکمیل است.
زارع با اشاره به این‌که این بانک، در حوزه بانکداری نوین تواسته رقابت سالم و پایاپایی را با بانک‌های باسابقه کشور داشته باشد، تصریح کرد: در حوزه بانکداری مجازی بانک شهر با استفاده از ظرفیت جوانان نخبه کشور، پیشرفت هایی بسیار قابل قبولی کرده و به نوعی سردمدار این حوزه است.
وی خاطر نشان کرد: امروز شاهد هستیم که توجه به مشتری مداری برای مدیران بانک در اولویت قرار دارد و مشتریان نیز از خدمات ارایه شده توسط بانک رضایت دارند.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، اقدامات بانک شهر در حوزه بانکداری اسلامی را نیز با توجه به شرایط سخت و رکورد اقتصادی و منابع مالی محدود، قابل توجه دانست و افزود: امروز کمک‌های بانک شهر به شهرداری‌های کلان شهرها بر هیچ کس پوشیده نیست و موجب توسعه بیش از پیش کلان شهرها شده است.
به گفته این نماینده مجلس، قطعا شهرداری‌ها بدون کمک بانک شهر نمی توانستند به توسعه زیرساخت‌های خود که نیاز امروز شهرهاست بپردازند.


نخستین جشنواره و دومین رویداد نوآورانه فناوری‌های مالی فین‌تک، با هدف حمایت از ‌تجاری‌سازی ایده‌های نو، حل مسائل جدید و معرفی استارت‌آپ‌های فناوری‌های مالی همچون بانکداری، پرداخت‌الکترونیکی و بورس به مدت 3 روز از تاریخ 18 تا 20 اسفند سال جاری در دانشگاه خاتم برگزار می‌شود.

پایگاه تحلیلی "کاسیت خبر"kassitkhabar.ir


به گزارش کاسیت خبر، بر اساس این خبر، شرکت‌‌ فناپ با حمایت بانک‌پاسارگاد و با همت مرکز نوآوری و فناوری و همکاری شرکت‌های داتین، اتیک و پارسا در نظر دارد این رویداد را با عنوان نخستین جشنواره و دومین رویداد نوآورانه فناوری‌های مالی (فین تک) برگزار کند و به چالش حل مسئله، هک‌وان، استارت‌آپ وان و نمایشگاه استارت‌آپ‌ها بپردازد. از اهداف عمده این رویداد می‌توان به آموزش و ترویج فناوری مالی و شناسایی تیم‌ها و استارت‌آپ‌ها اشاره کرد.
از کلیه علاقمندان به شرکت در بخش‌های برنامه‌نویسی، طراحان رابط و تجربه کاربری، متخصصان کسب و کار و صاحبان ایده‌های نو دعوت می‌شود که در این رویداد حضور یابند.
گفتنی است علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت‌نام، به سایت این رویداد به نشانی www.fintechfest.ir مراجعه کنند

پیش بینی وضعیت هوا

آفتابی

6°درجه

تهران

آفتابی
رطوبت: ۳۸%
باد: شرق، جنوب شرق و ۶.۴۴ کیلومتر در ساعت
چهارشنبه -۱°درجه / ۱۲°درجه آفتابی
پنج شنبه -۱°درجه / ۱۳°درجه آفتابی
جمعه ۱°درجه / ۱۳°درجه آفتابی
شنبه ۱°درجه / ۱۵°درجه آفتابی

بالا